Onze Kiwanis projecten (update)

Kiwanis engageert zich als vereniging voor het goede doel. Zowel op lokaal als nationaal niveau wordt er initiatief genomen om bepaalde sociale projecten te ondersteunen. Kiwanis streeft er naar om op een actieve manier het verschil te maken. We trachten niet zomaar een portefeuille boven te halen, maar steken graag de handen uit de mouwen. Dankzij het engagement van onze onze leden slagen we er elk jaar opnieuw in om op die manier een mooi bedrag te verzamelen voor het goede doel.

Met deze acties en tal van andere initiatieven geeft onze club een duwtje in de rug aan organisaties en projecten die daar nood aan hebben. Zo trachten we samen zin te geven aan onze internationale slogan “Serving the children of the World”.

In de kijker: Baby Nest

Wie is Baby Nest?

Baby-Nest is een sociale organisatie die hulp wil bieden aan (toekomstige) moeders en/of vaders, om zo de kinderen binnen kwetsbare gezinnen alle kansen te geven.

Dit gebeurt vooral door kosteloos materiële hulp aan te bieden maar ook de daarbij horende gepaste adviezen. 

Baby Nest werkt enkel op doorverwijzing: kwetsbare gezinnen die doorverwezen worden door organisaties uit de preventieve gezondheidszorg en welzijnssector uit heel Oost-Vlaanderen, kunnen bij hen terecht voor een gratis babyuitzet en ander kindermateriaal.

Lees meer op https://baby-nest.weebly.com/ en volg Baby Nest op Facebook: https://www.facebook.com/babynestgent!

Sinterklaas actie!

Lees hier meer over onze Sinterklaas actie. Opbrengsten van deze actie worden integraal aan Baby Nest geschonken!

Terug

Privacy voorkeuren

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren tijdens uw bezoek. We gebruiken zowel functionele als niet-functionele cookies. Niet functionele cookies helpen ons te analyseren en begrijpen hoe de website wordt gebruikt. Deze cookies worden alleen met uw toestemming in uw browser opgeslagen. U heeft ook de mogelijkheid om deze cookies uit te schakelen. Het uitschakelen van deze cookies kan uw browse-ervaring beïnvloeden.

Functionele cookies (altijd aan)

Functionele of noodzakelijke cookies zijn absoluut essentieel voor de correcte werking van de website. Deze cookies zorgen uitsluitend voor basisfunctionaliteiten en de beveiliging van de website. Ze slaan geen persoonlijke informatie op.

Niet-functionele cookies

Niet-functionele of niet-noodzakelijke cookies zijn niet nodig voor de correcte werking van de site en gebruiken persoonlijke gegevens voor het opstellen van analytics.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw gebruikersgemak te verbeteren.

Voorkeuren bijwerken Akkoord